En uygun fayans ve kalebodur modelleri

Fayans Kalebodur Seramik işleri (18)

En uygun fayans ve kalebodur modelleri

Banyonuzda ve mutfaklarınız da kullandığınız seramik fayanslar, suya dayanıklı olmaları, dayanıklılıkları ve kolay temizlemeleriyle tercih edilmektedir. Her döneme ve her tasarım çizgisine uygun çeşitleri bulunan fayanslar, bu nedenle modern, klasik veya sıra dışı döşenmiş evlerde farklı şekillerde de olsa karşımıza çıkıyorlar. Tabii klasik fayans tasarımları bir süre sonra aynı rengi ve benzer desenleri tekrarladıkları için sıkıcı olabiliyorlar. Biz de homify olarak, muhtemelen daha önce görmediğiniz sıra dışı fayans modellerini mercek altına aldık. Dünyanın farklı yerlerindeki tasarımcıların, farklı şekillerde uyguladıkları bu tasarımlara mutlaka bir göz atın!

Fayans ve Kalebodur Modelleri Galeri

Fayans ve seramik daha çok suyun kullanıldığı alanlarda şık bir görüntü sağlar. Fayans ve seramik banyolarımızın ve mutfaklarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir.

Her geçen gün yeni modeller çıkmaktadır. Evinize yada iş yerinize en uygun seramik seçiminde yardımcı oluyoruz. Eski model fayans çeşitlerini bir kenara bırakın aynı fiyatlarla alabileceğiniz bir çok modeller bulunmaktadır. İyi bir usta seçimi ile hayal ettiğiniz banyo ve mutfaklara sahip olabilirsiniz.

SEDEF SERAMİK YapıTadilat,Dekorasyon,Çatı ve İzolasyon modayı yakından takip ederek size en yeni seramik katalogları sunar.SERAMİK Yapı İnşaat Yapı,Tadilat,Dekorasyon,Çatı ve İzolasyon yüzlerce çeşit seramik ve markalarla sizlere hizmet sunmaya hazırdır. İstekler ve fiyatlar için bize ulaşın.

SEDEF SERAMİK Yapı,Tadilat, Dekorasyon,Çatı ve İzolasyon  olarak en uygun en şık ,en güncel kale bodur ve fayans modellerini mutfak ve banyolarını’da güvenilir ustalarımız tarafında uygulaması yapılır..

Fayans ; Tuvalet,Banyo,Lavabo kenarlarının hijyenik ve görüntü güzelliği bakımından çok önemli bir elementtir. Fayans seçim işleminden sonra evinizi yıkıp dökmeden en iyi ustalarımız ile işçiliği en yüksek kalitede tutarak işinizi bitirme garantisi veriyoruz.